ЖОВТОВОДСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АФГАН" УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ) В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
52208, Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, пров. Баумана, 8, к. 32
Телефони
Керівник
Овчаров Леонід Іванович
Код ЄДРПОУ36003912
Дата реєстрації25.12.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЖОВТОВОДСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”АФГАН” УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ) В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖОВТОВОДСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АФГАН" УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ) В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» присвоєно код 36003912.

Керівником підприємства «ЖОВТОВОДСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АФГАН" УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ) В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» є Овчаров Леонід Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖОВТОВОДСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АФГАН" УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ) В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» — Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, пров. Баумана, 8, к. 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖОВТОВОДСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”АФГАН” УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ) В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах