ПРОМСПЕЦПОСТАЧ, ПП

Контакти

Юридична адреса
49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Жовтневий р-н., вул. ШЕВЧЕНКА, б. 37/107
Керівник
Денисенко Дмитро В’ячеславович
Код ЄДРПОУ36003949
Дата реєстрації12.01.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОМСПЕЦПОСТАЧ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМСПЕЦПОСТАЧ, ПП» присвоєно код 36003949.

Керівником підприємства «ПРОМСПЕЦПОСТАЧ, ПП» є Денисенко Дмитро В’ячеславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМСПЕЦПОСТАЧ, ПП» — Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Жовтневий р-н., вул. ШЕВЧЕНКА, б. 37/107.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМСПЕЦПОСТАЧ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах