БАРВІНОК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ДП ”АВІААГРЕГАТ”

Контакти

Юридична адреса
52053, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с-ще Шевченко
Керівник
Суворова Галина Сергіївна
Код ЄДРПОУ36004261
Дата реєстрації10.06.1993
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БАРВІНОК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ДП ”АВІААГРЕГАТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАРВІНОК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ДП ”АВІААГРЕГАТ”» присвоєно код 36004261.

Керівником підприємства «БАРВІНОК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ДП ”АВІААГРЕГАТ”» є Суворова Галина Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАРВІНОК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ДП ”АВІААГРЕГАТ”» — Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с-ще Шевченко.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАРВІНОК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ДП ”АВІААГРЕГАТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах