ЄМІЛЬЧИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
11201, Житомирська обл., Ємільчинський р-н, смт. Ємільчине, вул. Кірова, 1
Керівник
Глод Віктор Іванович
Код ЄДРПОУ36004408
Дата реєстрації09.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЄМІЛЬЧИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄМІЛЬЧИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 36004408.

Керівником підприємства «ЄМІЛЬЧИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Глод Віктор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄМІЛЬЧИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — Житомирська обл., Ємільчинський р-н, смт. Ємільчине, вул. Кірова, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЄМІЛЬЧИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах