ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ "ЦВІЛЯНИ"

Контакти

Юридична адреса
11235, Житомирська обл., Ємільчинський р-н, с. Велика Цвіля, вул. Шевченка, 6
Телефони
Керівник
Радчук Микола Васильович
Код ЄДРПОУ36004413
Дата реєстрації18.03.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ ”ЦВІЛЯНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ "ЦВІЛЯНИ"» присвоєно код 36004413.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ "ЦВІЛЯНИ"» є Радчук Микола Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ "ЦВІЛЯНИ"» — Житомирська обл., Ємільчинський р-н, с. Велика Цвіля, вул. Шевченка, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ ”ЦВІЛЯНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах