ЗЕЛЕНИЙ ЛУГ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПОРТИВНИЙ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ

Контакти

Юридична адреса
11241, Житомирська обл., Ємільчинський р-н, с. Великий Яблунець, вул. Центральна, 70
Керівник
Зінченко Юрій Анатолійович
Код ЄДРПОУ36004434
Дата реєстрації23.03.2009
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗЕЛЕНИЙ ЛУГ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПОРТИВНИЙ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЕЛЕНИЙ ЛУГ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПОРТИВНИЙ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ» присвоєно код 36004434.

Керівником підприємства «ЗЕЛЕНИЙ ЛУГ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПОРТИВНИЙ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ» є Зінченко Юрій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЕЛЕНИЙ ЛУГ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПОРТИВНИЙ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ» — Житомирська обл., Ємільчинський р-н, с. Великий Яблунець, вул. Центральна, 70.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЕЛЕНИЙ ЛУГ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПОРТИВНИЙ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ»
Поділіться інформацією в соцмережах