ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ДМИТРЕНКО В.О."

Контакти

Юридична адреса
11232, Житомирська обл., Ємільчинський р-н, с. Медведеве
Керівник
Дмитренко Валентин Олексійович
Код ЄДРПОУ36004448
Дата реєстрації10.06.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ДМИТРЕНКО В.О.”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ДМИТРЕНКО В.О."» присвоєно код 36004448.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ДМИТРЕНКО В.О."» є Дмитренко Валентин Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ДМИТРЕНКО В.О."» — Житомирська обл., Ємільчинський р-н, с. Медведеве.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ДМИТРЕНКО В.О.”»
Поділіться інформацією в соцмережах