ПАРАФІЯ ПРЕСВЯТОГО СЕРЦЯ ІСУСА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ КИЄВО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ

Контакти

Юридична адреса
11201, Житомирська обл., Ємільчинський р-н, смт. Ємільчине, вул. Військова, 9
Телефони
Керівник
Добржанський Анатолій Йосипович
Код ЄДРПОУ36004518
Дата реєстрації26.12.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПАРАФІЯ ПРЕСВЯТОГО СЕРЦЯ ІСУСА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ КИЄВО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАРАФІЯ ПРЕСВЯТОГО СЕРЦЯ ІСУСА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ КИЄВО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ» присвоєно код 36004518.

Керівником підприємства «ПАРАФІЯ ПРЕСВЯТОГО СЕРЦЯ ІСУСА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ КИЄВО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ» є Добржанський Анатолій Йосипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАРАФІЯ ПРЕСВЯТОГО СЕРЦЯ ІСУСА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ КИЄВО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ» — Житомирська обл., Ємільчинський р-н, смт. Ємільчине, вул. Військова, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАРАФІЯ ПРЕСВЯТОГО СЕРЦЯ ІСУСА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ КИЄВО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах