ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЗАВОД"РЕМПОБУТТЕХНІКА"

Контакти

Юридична адреса
10003, м. Житомир, вул. Домбровського, 38
Телефони
Керівник
Лукашенко Валерій Юлійович
Код ЄДРПОУ36004612
Дата реєстрації28.10.2002
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЗАВОД”РЕМПОБУТТЕХНІКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЗАВОД"РЕМПОБУТТЕХНІКА"» присвоєно код 36004612.

Керівником підприємства «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЗАВОД"РЕМПОБУТТЕХНІКА"» є Лукашенко Валерій Юлійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЗАВОД"РЕМПОБУТТЕХНІКА"» — м. Житомир, вул. Домбровського, 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЗАВОД”РЕМПОБУТТЕХНІКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах