ПРОФСПІЛКА КОРОЛЬОВСЬКОГО РАЙВИКОНКОМУ

Контакти

Юридична адреса
10009, м. Житомир, пл. Польова, 8
Телефони
Керівник
Фалко Галина Іванівна
Код ЄДРПОУ36004628
Дата реєстрації29.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОФСПІЛКА КОРОЛЬОВСЬКОГО РАЙВИКОНКОМУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФСПІЛКА КОРОЛЬОВСЬКОГО РАЙВИКОНКОМУ» присвоєно код 36004628.

Керівником підприємства «ПРОФСПІЛКА КОРОЛЬОВСЬКОГО РАЙВИКОНКОМУ» є Фалко Галина Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФСПІЛКА КОРОЛЬОВСЬКОГО РАЙВИКОНКОМУ» — м. Житомир, пл. Польова, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФСПІЛКА КОРОЛЬОВСЬКОГО РАЙВИКОНКОМУ»
Поділіться інформацією в соцмережах