ФЕДЕРАЦІЯ БОДІБІЛДІНГУ ТА ФІТНЕСУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО

Контакти

Юридична адреса
10009, м. Житомир, вул. Селецька, 19, к. 21
Керівник
Тан-Тай Сергій Володимирович
Код ЄДРПОУ36004675
Дата реєстрації08.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕДЕРАЦІЯ БОДІБІЛДІНГУ ТА ФІТНЕСУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕДЕРАЦІЯ БОДІБІЛДІНГУ ТА ФІТНЕСУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» присвоєно код 36004675.

Керівником підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ БОДІБІЛДІНГУ ТА ФІТНЕСУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» є Тан-Тай Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ БОДІБІЛДІНГУ ТА ФІТНЕСУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» — м. Житомир, вул. Селецька, 19, к. 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕДЕРАЦІЯ БОДІБІЛДІНГУ ТА ФІТНЕСУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах