ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Контакти

Юридична адреса
10008, м. Житомир, вул. Ріхтера, 23
Телефони
Керівник
Морозько Максим Петрович
Код ЄДРПОУ36004869
Дата реєстрації03.04.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ» присвоєно код 36004869.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ» є Морозько Максим Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ» — м. Житомир, вул. Ріхтера, 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ»
Поділіться інформацією в соцмережах