ЮНАЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "БОБОВИЩЕ"

Контакти

Юридична адреса
89634, Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Бобовище, вул. Гагаріна, 160
Телефони
Керівник
Головачко Володимир Володимирович
Код ЄДРПОУ36004963
Дата реєстрації20.08.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЮНАЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”БОБОВИЩЕ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮНАЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "БОБОВИЩЕ"» присвоєно код 36004963.

Керівником підприємства «ЮНАЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "БОБОВИЩЕ"» є Головачко Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮНАЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "БОБОВИЩЕ"» — Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Бобовище, вул. Гагаріна, 160.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮНАЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”БОБОВИЩЕ”»
Поділіться інформацією в соцмережах