РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ (ПОКРОВСЬКОЇ)

Контакти

Юридична адреса
89643, Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Обава, вул. Шевченка, 38
Телефони
Керівник
Бубряк Іван Емілянович
Код ЄДРПОУ36004979
Дата реєстрації31.07.1991
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ (ПОКРОВСЬКОЇ)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ (ПОКРОВСЬКОЇ)» присвоєно код 36004979.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ (ПОКРОВСЬКОЇ)» є Бубряк Іван Емілянович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ (ПОКРОВСЬКОЇ)» — Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Обава, вул. Шевченка, 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ (ПОКРОВСЬКОЇ)»
Поділіться інформацією в соцмережах