КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) "БУДИНОК КУЛЬТУРИ СЕЛА БОБОВИЩЕ"

Контакти

Юридична адреса
89632, Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Бобовище, вул. Миру, 42
Телефони
Керівник
Немеш Лілія Михайлівна
Код ЄДРПОУ36005113
Дата реєстрації19.11.2009
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) ”БУДИНОК КУЛЬТУРИ СЕЛА БОБОВИЩЕ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) "БУДИНОК КУЛЬТУРИ СЕЛА БОБОВИЩЕ"» присвоєно код 36005113.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) "БУДИНОК КУЛЬТУРИ СЕЛА БОБОВИЩЕ"» є Немеш Лілія Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) "БУДИНОК КУЛЬТУРИ СЕЛА БОБОВИЩЕ"» — Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Бобовище, вул. Миру, 42.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) ”БУДИНОК КУЛЬТУРИ СЕЛА БОБОВИЩЕ”»
Поділіться інформацією в соцмережах