РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СМТ ЧИНАДІЙОВО МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
89640, Закарпатська обл., Мукачівський р-н, смт. Чинадійово, вул. Санаторна, 130 корп. А
Телефони
Керівник
БЕРЕШ ІШТВАН СТЕФАНОВИЧ
Код ЄДРПОУ36005160
Дата реєстрації11.03.1992
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СМТ ЧИНАДІЙОВО МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СМТ ЧИНАДІЙОВО МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 36005160.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СМТ ЧИНАДІЙОВО МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ» є БЕРЕШ ІШТВАН СТЕФАНОВИЧ, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СМТ ЧИНАДІЙОВО МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ» — Закарпатська обл., Мукачівський р-н, смт. Чинадійово, вул. Санаторна, 130 корп. А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СМТ ЧИНАДІЙОВО МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах