АРХАНГЕЛА МИХАЇЛА, МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ

Контакти

Юридична адреса
89624, Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Нове Давидково, вул. Набережна, 91
Телефони
Керівник
Попдякуник Йосип Йосипович
Код ЄДРПОУ36005223
Дата реєстрації30.03.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АРХАНГЕЛА МИХАЇЛА, МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРХАНГЕЛА МИХАЇЛА, МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ» присвоєно код 36005223.

Керівником підприємства «АРХАНГЕЛА МИХАЇЛА, МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ» є Попдякуник Йосип Йосипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРХАНГЕЛА МИХАЇЛА, МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ» — Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Нове Давидково, вул. Набережна, 91.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРХАНГЕЛА МИХАЇЛА, МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ»
Поділіться інформацією в соцмережах