ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСПЕР-УА" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІСПЕР УКРАЇНА"

Контакти

Юридична адреса
89221, Закарпатська обл., Перечинський р-н, с. Тур’ї Ремети, вул. Радянської Армії, 45
Телефони
Керівник
Яцкович Олександр Йосипович
Код ЄДРПОУ36005239
Дата реєстрації02.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВІСПЕР-УА” ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ВІСПЕР УКРАЇНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСПЕР-УА" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІСПЕР УКРАЇНА"» присвоєно код 36005239.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСПЕР-УА" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІСПЕР УКРАЇНА"» є Яцкович Олександр Йосипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСПЕР-УА" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІСПЕР УКРАЇНА"» — Закарпатська обл., Перечинський р-н, с. Тур’ї Ремети, вул. Радянської Армії, 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВІСПЕР-УА” ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ВІСПЕР УКРАЇНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах