АЙБОЛИТЬ, ВЕТЕРИНАРНА АПТЕКА, ПП

Контакти

Юридична адреса
89200, Закарпатська обл., Перечинський р-н, м. Перечин, вул. Духновича, 29
Керівник
Бокшан Мирослава Михайлівна
Код ЄДРПОУ36005258
Дата реєстрації22.08.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АЙБОЛИТЬ, ВЕТЕРИНАРНА АПТЕКА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЙБОЛИТЬ, ВЕТЕРИНАРНА АПТЕКА, ПП» присвоєно код 36005258.

Керівником підприємства «АЙБОЛИТЬ, ВЕТЕРИНАРНА АПТЕКА, ПП» є Бокшан Мирослава Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЙБОЛИТЬ, ВЕТЕРИНАРНА АПТЕКА, ПП» — Закарпатська обл., Перечинський р-н, м. Перечин, вул. Духновича, 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЙБОЛИТЬ, ВЕТЕРИНАРНА АПТЕКА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах