РОМАНІ ВОРБА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОРОШКІВСЬКЕ КУЛЬТУРНО ПРОСТВІТНЄ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
89230, Закарпатська обл., Перечинський р-н, с. Порошково, вул. Нахімова, 98
Телефони
Керівник
Горват Василь Юрійович
Код ЄДРПОУ36005354
Дата реєстрації18.08.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РОМАНІ ВОРБА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОРОШКІВСЬКЕ КУЛЬТУРНО ПРОСТВІТНЄ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОМАНІ ВОРБА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОРОШКІВСЬКЕ КУЛЬТУРНО ПРОСТВІТНЄ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 36005354.

Керівником підприємства «РОМАНІ ВОРБА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОРОШКІВСЬКЕ КУЛЬТУРНО ПРОСТВІТНЄ ТОВАРИСТВО» є Горват Василь Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОМАНІ ВОРБА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОРОШКІВСЬКЕ КУЛЬТУРНО ПРОСТВІТНЄ ТОВАРИСТВО» — Закарпатська обл., Перечинський р-н, с. Порошково, вул. Нахімова, 98.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОМАНІ ВОРБА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОРОШКІВСЬКЕ КУЛЬТУРНО ПРОСТВІТНЄ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах