ТУРЯНСЬКА РОЗВАГА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
89200, Закарпатська обл., Перечинський р-н, м. Перечин, вул. Жовтнева, 35
Телефони
Керівник
Граб Юрій Юрійович
Код ЄДРПОУ36005361
Дата реєстрації25.12.2008
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТУРЯНСЬКА РОЗВАГА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТУРЯНСЬКА РОЗВАГА, ТОВ» присвоєно код 36005361.

Керівником підприємства «ТУРЯНСЬКА РОЗВАГА, ТОВ» є Граб Юрій Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТУРЯНСЬКА РОЗВАГА, ТОВ» — Закарпатська обл., Перечинський р-н, м. Перечин, вул. Жовтнева, 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТУРЯНСЬКА РОЗВАГА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах