ПІВНІЧПОСТАЧАННЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
07100, Київська обл., м. Славутич, квар. Київський, 10, к. 14
Телефони
Керівник
Брагін Євген Аркадійович
Код ЄДРПОУ36005490
Дата реєстрації30.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІВНІЧПОСТАЧАННЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІВНІЧПОСТАЧАННЯ, ТОВ» присвоєно код 36005490.

Керівником підприємства «ПІВНІЧПОСТАЧАННЯ, ТОВ» є Брагін Євген Аркадійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІВНІЧПОСТАЧАННЯ, ТОВ» — Київська обл., м. Славутич, квар. Київський, 10, к. 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІВНІЧПОСТАЧАННЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах