ІДМ-СЛАВУТИЧ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
07100, Київська обл., м. Славутич, вул. Ентузіастів, 6
Керівник
Ареф’єв Євгеній Віталійович
Код ЄДРПОУ36005589
Дата реєстрації24.11.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІДМ-СЛАВУТИЧ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІДМ-СЛАВУТИЧ, ТОВ» присвоєно код 36005589.

Керівником підприємства «ІДМ-СЛАВУТИЧ, ТОВ» є Ареф’єв Євгеній Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІДМ-СЛАВУТИЧ, ТОВ» — Київська обл., м. Славутич, вул. Ентузіастів, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІДМ-СЛАВУТИЧ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах