СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО МЕШКАНЦІВ ГУРТОЖИТКІВ, КВАРТИРОНАЙМАЧІВ, ОРЕНДАРІВ, ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА ТА КОРИСТУВАЧІВ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ "ОЛЕКСАНДРІЯ 1"

Контакти

Юридична адреса
28000, Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Діброви, 72, к. 511
Телефони
Керівник
Ус Олександра Василівна
Код ЄДРПОУ36005878
Дата реєстрації03.09.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО МЕШКАНЦІВ ГУРТОЖИТКІВ, КВАРТИРОНАЙМАЧІВ, ОРЕНДАРІВ, ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА ТА КОРИСТУВАЧІВ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ”ОЛЕКСАНДРІЯ 1”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО МЕШКАНЦІВ ГУРТОЖИТКІВ, КВАРТИРОНАЙМАЧІВ, ОРЕНДАРІВ, ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА ТА КОРИСТУВАЧІВ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ "ОЛЕКСАНДРІЯ 1"» присвоєно код 36005878.

Керівником підприємства «СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО МЕШКАНЦІВ ГУРТОЖИТКІВ, КВАРТИРОНАЙМАЧІВ, ОРЕНДАРІВ, ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА ТА КОРИСТУВАЧІВ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ "ОЛЕКСАНДРІЯ 1"» є Ус Олександра Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО МЕШКАНЦІВ ГУРТОЖИТКІВ, КВАРТИРОНАЙМАЧІВ, ОРЕНДАРІВ, ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА ТА КОРИСТУВАЧІВ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ "ОЛЕКСАНДРІЯ 1"» — Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Діброви, 72, к. 511.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО МЕШКАНЦІВ ГУРТОЖИТКІВ, КВАРТИРОНАЙМАЧІВ, ОРЕНДАРІВ, ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА ТА КОРИСТУВАЧІВ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ”ОЛЕКСАНДРІЯ 1”»
Поділіться інформацією в соцмережах