ДЕКО ХОЛДИНГ ПЛЮС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01030, м. Київ, вул. Хмельницького, 44
Телефони
Керівник
Клочко Олександр Володимирович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36006379
Дата реєстрації07.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЕКО ХОЛДИНГ ПЛЮС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕКО ХОЛДИНГ ПЛЮС, ТОВ» присвоєно код 36006379.

Керівником підприємства «ДЕКО ХОЛДИНГ ПЛЮС, ТОВ» є Клочко Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕКО ХОЛДИНГ ПЛЮС, ТОВ» — м. Київ, вул. Хмельницького, 44.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕКО ХОЛДИНГ ПЛЮС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах