СКОРПІОН-1111, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
56602, Миколаївська обл., Новоодеський р-н, м. Нова Одеса, вул. Набережна, 251
Керівник
Боровський Андрій Анатолійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36007202
Дата реєстрації08.09.2008
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СКОРПІОН-1111, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СКОРПІОН-1111, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 36007202.

Керівником підприємства «СКОРПІОН-1111, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Боровський Андрій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СКОРПІОН-1111, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Миколаївська обл., Новоодеський р-н, м. Нова Одеса, вул. Набережна, 251.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СКОРПІОН-1111, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах