ЗАКЛАД ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "РІВНЕ"

Контакти

Юридична адреса
33013, м. Рівне, вул. Петлюри, 35
Телефони
Керівник
Вознюк Ростислав Стахович
Код ЄДРПОУ36007854
Дата реєстрації20.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗАКЛАД ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ”РІВНЕ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАКЛАД ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "РІВНЕ" » присвоєно код 36007854.

Керівником підприємства «ЗАКЛАД ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "РІВНЕ" » є Вознюк Ростислав Стахович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАКЛАД ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "РІВНЕ" » — м. Рівне, вул. Петлюри, 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАКЛАД ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ”РІВНЕ”»
Поділіться інформацією в соцмережах