ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТІМУС ПЛЮС" БЛАКИТНЯНСЬКОГО ВИРОБНИЧО-СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ

Контакти

Юридична адреса
74022, Херсонська обл., Високопільський р-н, с. Блакитне, вул. Залізнична, 5
Керівник
Жмакін Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ36008287
Дата реєстрації27.05.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ОПТІМУС ПЛЮС” БЛАКИТНЯНСЬКОГО ВИРОБНИЧО-СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТІМУС ПЛЮС" БЛАКИТНЯНСЬКОГО ВИРОБНИЧО-СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ» присвоєно код 36008287.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТІМУС ПЛЮС" БЛАКИТНЯНСЬКОГО ВИРОБНИЧО-СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ» є Жмакін Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТІМУС ПЛЮС" БЛАКИТНЯНСЬКОГО ВИРОБНИЧО-СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ» — Херсонська обл., Високопільський р-н, с. Блакитне, вул. Залізнична, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ОПТІМУС ПЛЮС” БЛАКИТНЯНСЬКОГО ВИРОБНИЧО-СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ»
Поділіться інформацією в соцмережах