АРХАНГЕЛЬСЬКА ДІЛЬНИЧНА ЛІКАРНЯ

Контакти

Юридична адреса
74022, Херсонська обл., Високопільський р-н, смт. Архангельське, вул. Кірова, 32б
Телефони
Керівник
Жук Тамара Михайлівна
Код ЄДРПОУ36008343
Дата реєстрації01.12.2009
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АРХАНГЕЛЬСЬКА ДІЛЬНИЧНА ЛІКАРНЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРХАНГЕЛЬСЬКА ДІЛЬНИЧНА ЛІКАРНЯ» присвоєно код 36008343.

Керівником підприємства «АРХАНГЕЛЬСЬКА ДІЛЬНИЧНА ЛІКАРНЯ» є Жук Тамара Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРХАНГЕЛЬСЬКА ДІЛЬНИЧНА ЛІКАРНЯ» — Херсонська обл., Високопільський р-н, смт. Архангельське, вул. Кірова, 32б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРХАНГЕЛЬСЬКА ДІЛЬНИЧНА ЛІКАРНЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах