НОВОПЕТРІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ

Контакти

Юридична адреса
74040, Херсонська обл., Високопільський р-н, с. Новопетрівка, вул. Калініна, 46а
Керівник
Кашульський Григорій Семенович
Код ЄДРПОУ36008360
Дата реєстрації11.12.2009
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОВОПЕТРІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОПЕТРІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» присвоєно код 36008360.

Керівником підприємства «НОВОПЕТРІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» є Кашульський Григорій Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОПЕТРІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» — Херсонська обл., Високопільський р-н, с. Новопетрівка, вул. Калініна, 46а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОПЕТРІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ»
Поділіться інформацією в соцмережах