РОДИНА, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ-БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, вул. Вазова, 8
Телефони
Керівник
Білинська Романа Євгенівна
Код ЄДРПОУ36008381
Дата реєстрації13.06.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РОДИНА, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ-БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОДИНА, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ-БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ» присвоєно код 36008381.

Керівником підприємства «РОДИНА, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ-БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ» є Білинська Романа Євгенівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОДИНА, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ-БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ» — м. Херсон, вул. Вазова, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОДИНА, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ-БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ»
Поділіться інформацією в соцмережах