ХРЕЩАТИК, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
73000, Херсонська обл., м. Херсон, с.м.т. Комишани, вул. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, б. 1-Д, кв. 16-А
Телефони
Керівник
Орлов Дмитро Рудольфович
Код ЄДРПОУ36008444
Дата реєстрації25.06.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХРЕЩАТИК, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХРЕЩАТИК, ТОВ» присвоєно код 36008444.

Керівником підприємства «ХРЕЩАТИК, ТОВ» є Орлов Дмитро Рудольфович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХРЕЩАТИК, ТОВ» — Херсонська обл., м. Херсон, с.м.т. Комишани, вул. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, б. 1-Д, кв. 16-А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХРЕЩАТИК, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах