БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ВЕССЕЛІ СВІТЛАНА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, вул. Ілліча, 103, к. 166
Телефони
Керівник
Веселлі Світлана Анатоліївна
Код ЄДРПОУ36008507
Дата реєстрації26.06.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ВЕССЕЛІ СВІТЛАНА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ВЕССЕЛІ СВІТЛАНА, ТОВ» присвоєно код 36008507.

Керівником підприємства «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ВЕССЕЛІ СВІТЛАНА, ТОВ» є Веселлі Світлана Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ВЕССЕЛІ СВІТЛАНА, ТОВ» — м. Херсон, вул. Ілліча, 103, к. 166.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ВЕССЕЛІ СВІТЛАНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах