АСГ-ТРЕЙД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
73000, Херсонська обл., м. Херсон, Суворовський р-н., вул. ПЕТРЕНКА, б. 18, офіс 904-Г
Керівник
Пшонь Наталія Юріївна
Код ЄДРПОУ36008512
Дата реєстрації01.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АСГ-ТРЕЙД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСГ-ТРЕЙД, ТОВ» присвоєно код 36008512.

Керівником підприємства «АСГ-ТРЕЙД, ТОВ» є Пшонь Наталія Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСГ-ТРЕЙД, ТОВ» — Херсонська обл., м. Херсон, Суворовський р-н., вул. ПЕТРЕНКА, б. 18, офіс 904-Г.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АСГ-ТРЕЙД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах