ХЕРСОНСЬКИЙ ЗАВОД СУДНОВОГО ОБЛАДНАННЯ ТА СУДНОВОЇ АРМАТУРИ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
73019, Херсонська обл., м. Херсон, Комсомольський р-н., КАРАНТИННИЙ ОСТРІВ, б. 1
Телефони
Керівник
Зайцева Валентина Володимирівна
Код ЄДРПОУ36008685
Дата реєстрації17.03.2000
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХЕРСОНСЬКИЙ ЗАВОД СУДНОВОГО ОБЛАДНАННЯ ТА СУДНОВОЇ АРМАТУРИ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЕРСОНСЬКИЙ ЗАВОД СУДНОВОГО ОБЛАДНАННЯ ТА СУДНОВОЇ АРМАТУРИ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 36008685.

Керівником підприємства «ХЕРСОНСЬКИЙ ЗАВОД СУДНОВОГО ОБЛАДНАННЯ ТА СУДНОВОЇ АРМАТУРИ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Зайцева Валентина Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЕРСОНСЬКИЙ ЗАВОД СУДНОВОГО ОБЛАДНАННЯ ТА СУДНОВОЇ АРМАТУРИ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — Херсонська обл., м. Херсон, Комсомольський р-н., КАРАНТИННИЙ ОСТРІВ, б. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЕРСОНСЬКИЙ ЗАВОД СУДНОВОГО ОБЛАДНАННЯ ТА СУДНОВОЇ АРМАТУРИ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах