ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГОЛУБІВНИКІВ "ТАВРІЯ"

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, вул. Нафтовиків, 131б
Керівник
Христофоров Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ36008926
Дата реєстрації25.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГОЛУБІВНИКІВ ”ТАВРІЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГОЛУБІВНИКІВ "ТАВРІЯ"» присвоєно код 36008926.

Керівником підприємства «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГОЛУБІВНИКІВ "ТАВРІЯ"» є Христофоров Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГОЛУБІВНИКІВ "ТАВРІЯ"» — м. Херсон, вул. Нафтовиків, 131б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГОЛУБІВНИКІВ ”ТАВРІЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах