ПАРАФІЯ СВЯТИХ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦЬ ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ І СОФІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ М. ХЕРСОНА

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, просп. Будівельників, 3, к. 16
Телефони
Керівник
Семеніхін Ігор Георгійович
Код ЄДРПОУ36009228
Дата реєстрації30.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПАРАФІЯ СВЯТИХ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦЬ ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ І СОФІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ М. ХЕРСОНА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАРАФІЯ СВЯТИХ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦЬ ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ І СОФІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ М. ХЕРСОНА» присвоєно код 36009228.

Керівником підприємства «ПАРАФІЯ СВЯТИХ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦЬ ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ І СОФІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ М. ХЕРСОНА» є Семеніхін Ігор Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАРАФІЯ СВЯТИХ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦЬ ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ І СОФІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ М. ХЕРСОНА» — м. Херсон, просп. Будівельників, 3, к. 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАРАФІЯ СВЯТИХ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦЬ ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ І СОФІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ М. ХЕРСОНА»
Поділіться інформацією в соцмережах