ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОДНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ПЕТРОВЕЦЬ"

Контакти

Юридична адреса
73000, Херсонська обл., м. Херсон, Суворовський р-н., 3-Й ЗАТОН Р.ДНІПРО
Телефони
Керівник
Куниця Валерій Петрович
Код ЄДРПОУ36009322
Дата реєстрації15.08.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВОДНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”ПЕТРОВЕЦЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОДНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ПЕТРОВЕЦЬ"» присвоєно код 36009322.

Керівником підприємства «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОДНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ПЕТРОВЕЦЬ"» є Куниця Валерій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОДНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ПЕТРОВЕЦЬ"» — Херсонська обл., м. Херсон, Суворовський р-н., 3-Й ЗАТОН Р.ДНІПРО.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВОДНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”ПЕТРОВЕЦЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах