ПОЛОНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО КОНВЕНТУ ТРИНІТАРНИХ ЗНАНЬ

Контакти

Юридична адреса
30520, Хмельницька обл., Полонський р-н, с. Сягрів, вул. Лесі Українки, 36
Телефони
Керівник
Гогоц Анатолій Миколайович
Код ЄДРПОУ36009521
Дата реєстрації09.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОЛОНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО КОНВЕНТУ ТРИНІТАРНИХ ЗНАНЬ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛОНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО КОНВЕНТУ ТРИНІТАРНИХ ЗНАНЬ» присвоєно код 36009521.

Керівником підприємства «ПОЛОНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО КОНВЕНТУ ТРИНІТАРНИХ ЗНАНЬ» є Гогоц Анатолій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛОНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО КОНВЕНТУ ТРИНІТАРНИХ ЗНАНЬ» — Хмельницька обл., Полонський р-н, с. Сягрів, вул. Лесі Українки, 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛОНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО КОНВЕНТУ ТРИНІТАРНИХ ЗНАНЬ»
Поділіться інформацією в соцмережах