ПОЛОНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
30500, Хмельницька обл., Полонський р-н, м. Полонне, вул. Лесі Українки, 113
Телефони
Керівник
Прадій Наталія Петрівна
Код ЄДРПОУ36009542
Дата реєстрації20.10.1993
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОЛОНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛОНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ» присвоєно код 36009542.

Керівником підприємства «ПОЛОНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ» є Прадій Наталія Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛОНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ» — Хмельницька обл., Полонський р-н, м. Полонне, вул. Лесі Українки, 113.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛОНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах