ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КАЗКА" КУСТОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
30542, Хмельницька обл., Полонський р-н, с. Кустівці, вул. Комісарська, 29
Керівник
Матвійчук Людмила Миколаївна
Код ЄДРПОУ36009579
Дата реєстрації25.03.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”КАЗКА” КУСТОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КАЗКА" КУСТОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 36009579.

Керівником підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КАЗКА" КУСТОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Матвійчук Людмила Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КАЗКА" КУСТОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Хмельницька обл., Полонський р-н, с. Кустівці, вул. Комісарська, 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”КАЗКА” КУСТОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах