УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА ПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Контакти

Юридична адреса
30500, Хмельницька обл., Полонський р-н, м. Полонне, вул. Пушкіна, 123а
Керівник
Часковський Володимир Володимирович
Код ЄДРПОУ36009584
Дата реєстрації26.10.2007
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА ПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА ПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ» присвоєно код 36009584.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА ПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ» є Часковський Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА ПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ» — Хмельницька обл., Полонський р-н, м. Полонне, вул. Пушкіна, 123а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА ПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ»
Поділіться інформацією в соцмережах