ГРЕЙНСЕРВІСТРАНС-АГРО, ПП

Контакти

Юридична адреса
03049, м. Київ, вул. Тополева, 6, к. АПП
Телефони
Керівник
Ліщишен Сергій Михайлович
Код ЄДРПОУ36009762
Дата реєстрації18.06.2008
Дата оновлення24.09.2010
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРЕЙНСЕРВІСТРАНС-АГРО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРЕЙНСЕРВІСТРАНС-АГРО, ПП» присвоєно код 36009762.

Керівником підприємства «ГРЕЙНСЕРВІСТРАНС-АГРО, ПП» є Ліщишен Сергій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРЕЙНСЕРВІСТРАНС-АГРО, ПП» — м. Київ, вул. Тополева, 6, к. АПП.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРЕЙНСЕРВІСТРАНС-АГРО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах