НАЗУСТРІЧ МРІЇ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
03067, м. Київ, вул. Машинобудівна, 28, к. 108
Телефони
Керівник
Волгіна Ірина Олегівна
Код ЄДРПОУ36009935
Дата реєстрації20.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАЗУСТРІЧ МРІЇ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАЗУСТРІЧ МРІЇ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 36009935.

Керівником підприємства «НАЗУСТРІЧ МРІЇ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Волгіна Ірина Олегівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАЗУСТРІЧ МРІЇ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Київ, вул. Машинобудівна, 28, к. 108.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАЗУСТРІЧ МРІЇ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах