АРБІСІ СТИЛЬ АГ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
93100, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Гайдара, 78
Телефони
Керівник
Рідольфі Юбер Габріель П’єр
Код ЄДРПОУ36009998
Дата реєстрації24.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АРБІСІ СТИЛЬ АГ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРБІСІ СТИЛЬ АГ, ТОВ» присвоєно код 36009998.

Керівником підприємства «АРБІСІ СТИЛЬ АГ, ТОВ» є Рідольфі Юбер Габріель П’єр, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРБІСІ СТИЛЬ АГ, ТОВ» — Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Гайдара, 78.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРБІСІ СТИЛЬ АГ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах