РЕКЛАМНО-ПОЛІГРАФІЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ”ПЛАН Б”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03186, м. Київ, бул. Чоколівський, 19
Телефони
Керівник
Колмикова Альона Валеріївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36010296
Дата реєстрації01.07.2008
Дата оновлення18.05.2009

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕКЛАМНО-ПОЛІГРАФІЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ПЛАН Б”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕКЛАМНО-ПОЛІГРАФІЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ”ПЛАН Б”, ТОВ» присвоєно код 36010296.

Керівником підприємства «РЕКЛАМНО-ПОЛІГРАФІЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ”ПЛАН Б”, ТОВ» є Колмикова Альона Валеріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕКЛАМНО-ПОЛІГРАФІЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ”ПЛАН Б”, ТОВ» — м. Київ, бул. Чоколівський, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕКЛАМНО-ПОЛІГРАФІЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ПЛАН Б”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах