АСОЦІАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОНФЕДЕРАЦІЯ"

Контакти

Юридична адреса
03058, м. Київ, вул. Тупікова ген., 11а
Телефони
Керівник
Демчак Володимир Степанович
Код ЄДРПОУ36010542
Дата реєстрації07.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АСОЦІАЦІЯ ”УКРАЇНСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОНФЕДЕРАЦІЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСОЦІАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОНФЕДЕРАЦІЯ"» присвоєно код 36010542.

Керівником підприємства «АСОЦІАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОНФЕДЕРАЦІЯ"» є Демчак Володимир Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСОЦІАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОНФЕДЕРАЦІЯ"» — м. Київ, вул. Тупікова ген., 11а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АСОЦІАЦІЯ ”УКРАЇНСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОНФЕДЕРАЦІЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах