СОТАГЕУ ЕКСПО ТРЕЙД, ПП

Контакти

Юридична адреса
03126, м. Київ, бул. Лепсе, 79б, оф. 42
Телефони
Керівник
Юрженко Ольга Юріївна
Код ЄДРПОУ36010610
Дата реєстрації08.07.2008
Дата оновлення05.10.2009
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СОТАГЕУ ЕКСПО ТРЕЙД, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОТАГЕУ ЕКСПО ТРЕЙД, ПП» присвоєно код 36010610.

Керівником підприємства «СОТАГЕУ ЕКСПО ТРЕЙД, ПП» є Юрженко Ольга Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОТАГЕУ ЕКСПО ТРЕЙД, ПП» — м. Київ, бул. Лепсе, 79б, оф. 42.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОТАГЕУ ЕКСПО ТРЕЙД, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах