МТ-ГРУПП, ПП

Контакти

Юридична адреса
67630, Одеська обл., Біляївський р-н, с-ще Нова Ковалівка, вул. Одеська, 5
Керівник
Мельник Сергій Іванович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ36012780
Дата реєстрації19.09.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МТ-ГРУПП, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МТ-ГРУПП, ПП» присвоєно код 36012780.

Керівником підприємства «МТ-ГРУПП, ПП» є Мельник Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МТ-ГРУПП, ПП» — Одеська обл., Біляївський р-н, с-ще Нова Ковалівка, вул. Одеська, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МТ-ГРУПП, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах