ДЕЛЬТА К, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
67600, Одеська обл., м. Біляївка, вул. Костіна, 6
Керівник
Колотілов Володимир Степанович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ36012817
Дата реєстрації18.02.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЕЛЬТА К, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕЛЬТА К, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 36012817.

Керівником підприємства «ДЕЛЬТА К, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» є Колотілов Володимир Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕЛЬТА К, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» — Одеська обл., м. Біляївка, вул. Костіна, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕЛЬТА К, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах